Ana Sayfa Hakkımızda & İletişim

HAKKIMIZDA

Sektörünün öncü firmalarından olan Kireç ve Tuğla Kimya Sanayii A.Ş. Kireç, Tuğla, Mikronize Kalsit, Toner ve Compound üretimlerinde sağladığı yüksek kalite ve performans ile günümüzde uluslararası alanda tanınan bir sanayi firmasıdır.

1970 yılında kurulan şirketimiz; 26.400.000 TL ödenmiş sermayesi, 250 çalışanı ve faaliyet gösterdiği sektörlerdeki lider konumu ile 40 senedir en kaliteli şekilde hizmet vermekte, dünya çapında 100'den fazla ülkeye ihracat yapmaktadır.

Kireç ve Tuğla Kimya Sanayii A.Ş. olarak ulusal ve uluslararası standartlara uygun ürünleri üreterek ülkemiz ekonomisine katkı sağlar.

Yönetim Kurulu Başkanı: Lütfi Örgücü
Yönetim Kurulu Üyeleri: Enver Kağan Gürsel, Önder Durmaz

Ticaret Sicil No: 256941
Vergi Dairesi: Anadolu Kurumlar
Vergi No: 5630039778

Vizyonumuz

Kireç ve Tuğla Kimya Sanayii A.Ş. olarak faaliyet gösterdiğimiz sektörlerin her birinde, ülkemizin geçmiş zamanlardaki ithalat yapma zorunluluğunu tamamen bitirerek, ülkemizin sınırlarından dışarı çıkarak ihracata yönelmesini sağlamaktır.

Misyonumuz

Şirketimiz, rekabetçi piyasa koşulları altında müşterilerimize sürekli olarak yüksek kaliteli ürünler sunarak müşteri memnuniyetini en iyi şekilde sağlamak ve gelişen teknoloji ile müşteri ihtiyacını karşılamaktır.

Değerlerimiz

+ Yenilikçiyiz.
+ Sürekli iyileştirme için çalışırız.
+ Müşteri odaklıyız.
+ Ortak akılla hareket ederiz.